Serdecznie zapraszamy do sklepu Indian Meble w Parku Handlowym MARYWILSKA 44, który już od soboty będzie otwarty dla klientów. Na powierzchni 622 mkw. znajdziecie Państwo prawdziwe meblowe dzieła sztuki.

Asortyment sklepu to przede wszystkim najwyższej jakości meble indyjskie i kolonialne oraz akcesoria i elementy wykończenia wnętrz. Wszystkie meble wykonywane są ręcznie przez rzemieślników – lokalnych stolarzy i snycerzy, którzy potrafią wyczarować ze szlachetnych gatunków drewna prawdziwe dzieła sztuki meblarskiej. Ich meble są niepowtarzalne i każde z nich nosi w sobie ducha Indii.  Większość mebli wykonana jest z niezwykle trwałego palisandru indyjskiego, pochodzącego jedynie z legalnych plantacji.

W sklepie znajdziecie Państwo piękne sofy i fotele Lavinia Furniture, które nadadzą niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu. Meble wypoczynkowe Lavinia Furniture dedykowane są osobom poszukującym komfortu połączonego z niebanalnym wyglądem. Świetnie sprawdzą się w pokoju dziennym jako wygodne, a jednocześnie piękne i praktyczne miejsce do wypoczynku i ozdoba salonu.

W sklepie Indian Meble będzie można kompleksowo wyposażyć każde pomieszczenie. W asortymencie znajdziemy m.in.: stoły, krzesła, witryny, kredensy, komody, szafy, regały i biblioteki, stoliki, biurka oraz ławki i skrzynie. Nie zabraknie też elementów dekoracyjnych, takich jak lampy, lustra, obrazy, parawany, figurki i posążki.

Serdecznie zapraszamy do sklepu Indian Meble w Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI