Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca będziemy świętować 9. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Będzie to okazja do spędzenia wspaniałego dnia w towarzystwie największych gwiazd muzyki disco polo, takich jak: Piękni i Młodzi, After Party, Playboys Power Play oraz Łobuzy. Koncert urodzinowy zapoczątkuje lato wyprzedaży, które potrwają aż do września. Impreza rozpocznie się o godz. 12:00.

Ogromna scena, kilka godzin energetycznej muzyki i czołówka gwizd disco polo – tak zapowiada się impreza z okazji 9. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Event odbędzie się na parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce i będzie prawdziwą ucztą dla fanów i miłośników muzyki disco polo. Na scenie wystąpią zespoły: Piękni i Młodzi, Playboys, After Party, Power Play oraz Łobuzy.

Podczas imprezy nie zabraknie też występów debiutantów i premier. Na scenie odbędzie się finał IV edycji Przeglądu Młodych Talentów, w którym weźmie udział pięć zespołów. Decyzją internautów, z największą liczbą głosów do finału dostali się: Caprii (86 002 głosy), Angie (45 402 głosy) oraz Gwiezdny Chłopak (37 230). Dwóch pozostałych finalistów konkursu wybrała kapituła pod przewodnictwem Małgorzaty Konarskiej, prezes zarządu MARYWILSKA 44 sp. z o.o. i zostały nimi zespoły: The Brothers oraz Vector.

Jubileuszowemu koncertowi towarzyszyć będą również promocje i rabaty w sklepach Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 oraz konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności, w których do wygrania będą darmowe zakupy – vouchery do zrealizowania w wybranych sklepach. Wraz z urodzinowym koncertem wystartują letnie wyprzedaże, które potrwają aż do września.

Podczas urodzinowej imprezy funkcjonować będzie strefa zabawy dla dzieci oraz atrakcyjna strefa gastronomiczna, w której serwowane będą m.in. kiełbasa i karkówka z grilla, zapiekanki, pieczone ziemniaki oraz gofry.

Zapraszamy 15 czerwca br. o godz. 12.00 na parking Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 w dzielnicy Białołęka.

Patronat honorowy nad Festiwalem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca.

Patroni medialni: POLO TV, Radio VOX FM, Super Express, Disco Polo Mix, Disco-polo.info oraz To Lubię DISCO. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI