Tego dnia nastąpi otwarcie sklepu DYWANELLA w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44. Z tej okazji klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje i cenowe okazje.

 

DYWANELLA to wyjątkowy sklep z szeroką ofertą tureckich dywanów Berfin w różnych kolorach i wzorach, które wspaniale komponują się z wnętrzem każdego mieszkania czy domu wprowadzając do niego przytulny klimat. Wyróżniają się dodatkowo wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami.

Nowy sklep zajmie w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44 powierzchnię 510 mkw. Uzupełni jednocześnie kompleksową ofertę obiektu, w którym będzie można w jednym miejscu zrobić wygodne i kompleksowe zakupy dla domu i ogrodu.

Nowoczesna jednokondygnacyjna bryła Wodnego Parku Handlowego  MARYWILSKA 44 posiada wydzielone i wielofunkcyjne przestrzenie. Jego całkowita powierzchnia wynosi 12 000 mkw., z czego 2,5 tysiące mkw. obejmie część sportowo – rekreacyjna. Wodny Park Handlowy MARYWILSKA 44 dysponował będzie dodatkowo dużym i wygodnym parkingiem na ponad 4,5 tys. samochodów.

Wśród najemców są już takie marki jak: PSB-Mrówka, JYSK, ABRA Meble, STOKKI HOME, JETA Łazienki oraz Park Trampolin Jump Arena.

Obiekt jest skomercjalizowany w 87 procentach. Pozostało jeszcze 1500 mkw. wolnej powierzchni.

Pierwsi najemcy otwierają swoje sklepy w listopadzie, a kolejni w grudniu, styczniu i w lutym.  Oficjalne otwarcie obiektu zaplanowane jest na wiosnę.