Salon łazienek JETA, który na co dzień mieści się w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 będzie miał swoje stoisko podczas „Targów mieszkań i domów”, które w dniach 23-14 lutego br. odbędą się w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12-14 w Warszawie. Jeśli w najbliższym czasie planujesz urządzanie lub remont łazienki, koniecznie odwiedź stoisko nr C3.

W czasie targów JETA zaprezentuje swoją bogatą ofertę produktów oraz rozwiązań, dzięki którym Wasze marzenia o pięknej łazience w końcu będą mogły się ziścić. Targi będą też okazją do konsultacji z profesjonalistami, którzy udzielą porad z zakresu urządzenia łazienki.

Oferta JETA obejmuje asortyment do kompleksowego wyposażenia łazienki, począwszy od płytek po wanny, kabiny prysznicowe, umywalki czy armaturę łazienkową. JETA jest bezpośrednim dostawcą i dystrybutorem takich uznawanych w świecie marek jak: TUBĄDZIN, PARADYŻ, CERRAD, NOWA GALA, CERAMIKA GRES, CERSANIT czy OPOCZNO.

Serdecznie zapraszamy na stoisko JETA nr C3 oraz do Parku Handlowego MARYWILSKA 44, gdzie mieści się salon łazienek JETA.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI