Do idealnej wyprawki brakuje przede wszystkim przyborów szkolnych, odpowiedniego przewiewnego ubioru, obuwia do chodzenia po szkole, laptopa do pomocy przy odrabianiu lekcji, dobrego oświetlenia. Do szkoły z kolei mały odkrywca może jeździć rowerem Romet JUNIOR. Niezależnie czy wyposażasz pokój czy swoje dziecko zwracaj uwagę na jakość produktów, z którymi będzie obcował na co dzień.

Na co zatem zwrócić uwagę podczas wyposażania pokoju ucznia?

Od kilku lat obserwujemy wzrost popytu na meble, które rosną razem z dzieckiem. Idea jest taka, żeby krzesło, biurko czy łóżko wystarczyło na kilka lat. W wielu przypadkach to się sprawdza, ale czasem przez lata mebel się niszczy lub przestaje być modny.

Wyposażając pokój dla dzieci, warto pamiętać, że z wiekiem zmieniają się ich potrzeby i zainteresowania. Dlatego pokój powinniśmy zaplanować tak, by z biegiem czasu wprowadzać drobne modyfikacje, które sprawią, że pokój nadal będzie funkcjonalny i spersonalizowany. To w końcu ich przestrzeń, która ma być gotowa do nauki i zabawy. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji wydają się być meble, które rosną razem z dzieckiem.

Zdecydowanie najlepiej zainwestować w łóżko, biurko i dobre krzesło-fotel, bo to meble, z których dziecko będzie korzystać od wieku przedszkolnego do późnoszkolnego.
Biurko – to właśnie nie przy nim  powstają pierwsze rysunki, a następnie odrabiane są lekcje. Jednym słowem, szeroki blat, spora szufladek gwarantuje komfort w każdym wieku. Wystarczy wydzielić kąt do nauki i wstawić biurko w pobliżu światła dziennego, a wykonywanie szkolnych obowiązków stanie się czystą przyjemnością. Producenci wypuszczają obecnie modele gamingowe, komputerowe, w formie konsoli i klasyczne drewniane, dla  najbardziej wybrednych odbiorców. Dodatkowo w zestawie proponowane są wygodne krzesła- fotele.
Biurka, fotele, krzesła, laptopy znajdziesz w JYSK, Black Red White i Media Expert.

W pokoju dziecięcym nie może zabraknąć solidnego łóżka. Przy wyborze łóżka dobierzmy od razu odpowiedni materac, w myśl zasady, że dobry mebel, który ma rosnąć z naszym dzieckiem, powinien wspierać jego rozwój – zarówno jeśli chodzi o kręgosłup, jak i dobrą organizację w pokoju. Odpowiednie łóżko znajdziesz w salonie Dobry Sen.

Na niewielkim metrażu z kolei, optymalnym rozwiązaniem okaże się rozkładana sofa z funkcją spania. Zajmuje ona bardzo mało miejsca i z powodzeniem pełni dwie istotne funkcje. Z kolei, na rynku znajdziemy całą masę interesujących modeli w przystępnych cenach, znakomicie komponujących się z każdą stylistyką. Toteż gładkie, tapicerowane lub wzorzyste kanapy o ponadczasowym kształcie, na pewno spodobają się właścicielowi pokoju. Odwiedź sklep Galeria Dobrych Mebli lub Black Red White.

Nadawaj charakter dodatkami

Decydując się na neutralne meble, nie pozbawiajmy wnętrza osobowości! To musi być przestrzeń kreatywna dla naszego dziecka, stymulująca jego rozwój, zachęcająca do zabawy. Dlatego nadajmy jej niepowtarzalny charakter za pomocą dodatków, które odzwierciedlają kim ono jest i które łatwo można zmienić wraz ze zmianą gustu. Dywanik koło łóżka, kolorowe poduszki dekoracyjne z ulubionym bajkowym bohaterem, plakaty w antyramach – to wszystko nada wyrazistości wnętrzu, a jednocześnie jest proste w wymianie. Oczywiście nie ma co zagracać pokoju, jednak kilka zdecydowanych gadżetów pozwoli dziecku poczuć się zdecydowanie lepiej we własnej przestrzeni. Nietuzinkowe dodatki znajdziesz w Prestiżowym Domu, a dywany w Dywanelli.

Ubrania do szkoły i buty kupisz w outletowych cenach w Big Sale shop, a niezastąpiony rowery w salonie PROROWERY.PL.

Wszystkie niezbędne produkty do idealnej wyprawki znajdziesz w Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

Zapoznaj się z naszymi markami: www.parkhandlowymarywilska44.pl

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI