Indian Meble to kolejny najemca Parku Handlowego MARYWILSKA 44, który zajmie przestronny lokal o powierzchni 622 mkw. Otwarcie sklepu planowane jest na początek sierpnia 2018 roku.

Sklep Indian Meble ma w swojej ofercie najwyższej jakości meble indyjskie i kolonialne oraz akcesoria i elementy wykończenia wnętrz. Wszystkie meble wykonywane są ręcznie przez rzemieślników – lokalnych stolarzy i snycerzy, którzy potrafią wyczarować ze szlachetnych gatunków drewna prawdziwe dzieła sztuki meblarskiej. Ich meble są niepowtarzalne i każde z nich nosi w sobie ducha Indii.  Większość mebli wykonana jest z niezwykle trwałego palisandru indyjskiego, pochodzącego jedynie z legalnych plantacji.

W sklepie Indian Meble będzie można kompleksowo wyposażyć każde pomieszczenie. W asortymencie znajdziemy m.in.: stoły, krzesła, witryny, kredensy, komody, szafy, regały i biblioteki, stoliki, biurka oraz ławki i skrzynie. Nie zabraknie też elementów dekoracyjnych, takich jak lampy, lustra, obrazy, parawany, figurki i posążki.

Park Handlowy MARYWILSKA 44 wynajęty w 98,03 proc.

Proces komercjalizacji Parku Handlowego MARYWILSKA 44 dobiega końca – obecny poziom wynajmu to 98,03 proc. W ofercie  pozostały jeszcze ostatnie 2 lokale o powierzchni: 80 mkw. i 136 mkw.

***

Park Handlowy MARYWILSKA 44 to jednokondygnacyjna, nowoczesna i wielofunkcyjna przestrzeń handlowo-rozrywkowa, oferująca przede wszystkim asortyment z sektora „dom i ogród”. Na 12 tys. mkw. powierzchni zlokalizowanych jest obecnie dziewięć sklepów, a w nich najlepsze marki: ABRA Meble, A-T Oświetlenie, DYWANELLA, Goodlabel, salon łazienkowy JETA, JYSK, MK Mebel, PSB Mrówka, STOKKI HOME. W okresie wakacji planowane jest otwarcie dwóch kolejnych sklepów: salonu firmy ROMAX z bogatą ofertą drzwi, podług, farb i kamienia naturalnego oraz sklep INDIAN MEBLE oferujący meble indyjskie ze szlachetnych gatunków drewna. Uzupełnieniem oferty Parku Handlowego MARYWILSKA 44 jest strefa relaksu, uprawiania sportu i spędzania wolnego czasu – największy w Warszawie Park Trampolin Jump Arena.

Park Handlowy MARYWILSKA 44 położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie, istniejącego od 2010 roku Centrum Handlowego MARYWILSKA 44, w którym z sukcesem swoją działalność prowadzi ponad 1300 podmiotów gospodarczych. Nowy obiekt uzupełnia obecną modową ofertę proponując artykuły dla domu i ogrodu.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI