III Festiwal Disco Polo na terenie kompleksu handlowego MARYWILSKA44. Zenek Martyniuk z zespołem Akcent
gwiazdą urodzinowego koncertu.
                                                                                   

Zenek Martyniuk z zespołem Akcent wystąpi na III Festiwalu Disco Polo, który organizowany jest z okazji 8. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Impreza odbędzie się 16 czerwca br. o godz. 12.00 na terenie parkingu kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 w dzielnicy Białołęka.

Koncert w rytmie Disco

Już niebawem na terenie kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 odbędzie się III Festiwal Disco Polo, którego główną gwiazdą będzie Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. Król disco polo zaśpiewa na scenie swoje największe przeboje, w tym niekwestionowany hit pt. „Przez twe oczy zielone”.

Jednak nie tylko Zenek zabłyśnie na urodzinowej scenie. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich wystąpią topowe zespoły Disco Polo. Wśród nich m.in. zespół Mig, Piękni i Młodzi, Markus P oraz Magdalena Niwińska. Imprezę poprowadzą znani i lubiani prezenterzy telewizji POLO TV – Edyta Folwarska i Maciej Smoliński. Start całej imprezy o godz. 12:00.

Największe promocje i najlepsza rozrywka

W tym dniu klienci kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 (w skład, którego wchodzą CH MARYWILSKA 44 i Wodny Park Handlowy Marywilska 44) będą mogli skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji w sklepach. Nie zabraknie też niespodzianek dla najmłodszych gości. Dmuchane zjeżdżalnie Transformers, tor przeszkód Wipe-Out-Big balls czy trampoliny Euro Bungy, to tylko nieliczne z atrakcji, które zapewnią niesamowite wrażenia. Dodatkowo będzie też malowanie buziek, wata cukrowa, lody oraz wiele konkursów z nagrodami.

Patronat honorowy nad Festiwalem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.

Patroni medialni: POLO TV, Radio VOX FM, Super Express, Disco Polo Mix.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI