Zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po sklepach Parku Handlowego MARYWILSKA 44. Dzięki temu zobaczycie Państwo jak bogaty asortyment z zakresu wyposażenia wnętrz mamy Państwu do zaoferowania. W naszych sklepach znajdziecie Państwo niepowtarzalne i stylowe meble oraz prawdziwe dekoracyjne perełki.

Na 12 tys. mkw. powierzchni Parku Handlowego MARYWILSKA 44 mieści się jedenaście sklepów oferujących produkty wyposażenia wnętrz i artykułów do domu. Wśród nich są takie rozpoznawalne marki jak m.in.: JYSK, DYWANELLA, ABRA Meble, ROMAX czy A-T Oświetlenie. W obiekcie jest jedyny w Warszawie salon łazienek JETA i jedyny sklep STOKKI HOME. Poza tym znajdziecie też Państwo salon meblowy Galeria Dobrych Mebli oraz Outletmedia oferujący produkty RTV i AGD, a także największy w stolicy samoobsługowy market PSB-Mrówka z artykułami budowlanymi, remontowymi i wykończeniowymi. Dodatkowo PSB-Mrówka dysponuje w okresie wiosenno-letnim ogrodem o powierzchni blisko 800 mkw., w którym oferuje bogaty asortyment roślin i artykułów ogrodniczych. Na początku sierpnia planowane jest otwarcie sklepu INDIAN MEBLE oferującego meble indyjskie ze szlachetnych gatunków drewna.

Zapraszamy na wirtualny spacer w ramach usługi Google Business View, a przede wszystkim na zakupy do Parku Handlowego MARYWILSKA 44.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI