Miło nam poinformować, że MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. już po raz trzeci otrzymała tytuł Gazeli Biznesu!
Ten niezwykle prestiżowy tytuł otrzymany za rok 2019 mobilizuje nas, by w naszym jubileuszowym – 2020 roku, nadal konsekwentnie rozwijać się i działać zgodnie ze strategią biznesową spółki.

„Cieszymy się, że nasza praca i sukcesy widoczne są również w środowisku biznesowym. Tytuł Gazeli Biznesu jest potwierdzeniem naszego rozwoju. Utwierdza to naszych partnerów w przekonaniu, że nie zwalniamy tempa i jesteśmy godni zaufania” – mówi Małgorzata Konarska, prezes spółki Marywilska 44.

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. W Polsce ranking sporządza dziennik “Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Jest to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI