Firma ROMAX dołączyła do grona najemców Parku Handlowego MARYWILSKA 44 i zajmie przestronny lokal o powierzchni 314 mkw. Otwarcie sklepu planowane jest do końca czerwca 2018 roku.

W asortymencie sklepu ROMAX będzie bogaty wybór drzwi i podłóg, farb oraz kamienia naturalnego. Firma będzie też świadczyć profesjonalne usługi w zakresie projektowania wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

12 tys. GLA w Parku Handlowym MARYWILSKA 44

Park Handlowy MARYWILSKA 44 to jednokondygnacyjna, nowoczesna i wielofunkcyjna przestrzeń handlowo-rozrywkowa, oferująca przede wszystkim asortyment z sektora „dom i ogród”. Na 12 tys. mkw powierzchni najmu zlokalizowanych jest obecnie dziesięć sklepów oferujących produkty wyposażenia wnętrz i artykułów do domu. W gronie najemców są takie rozpoznawalne marki jak m.in.: JYSK, DYWANELLA, ABRA Meble, STOKKI HOME, salon łazienkowy JETA, A-T Oświetlenie czy PSB MRÓWKA. W połowie 2018 roku swoje sklepy otworzą MK Mebel oraz Firma ROMAX. Uzupełnieniem oferty Parku Handlowego MARYWILSKA 44 jest strefa relaksu, uprawiania sportu i spędzania wolnego czasu – największy w Warszawie Park Trampolin Jump Arena.

 

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI