Do grona najemców Wodnego Parku Handlowego MARYWILSKA 44 dołączyła firma A-T Oświetlenie, która zajmie blisko 225 mkw. powierzchni handlowej.

 

A-T Oświetlenie należy do Przedsiębiorstwa Handlowego A-T S.A, które działa na polskim rynku od 27 lat i jest jednym z największych producentów oświetlenia w Polsce. Obecnie zatrudnia blisko 1000 osób i posiada ponad 100 placówek w całym kraju, które zajmują się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną.

Nowy sklep z sektora oświetlenia oznacza dostęp do szerszej oferty artykułów wyposażenia wnętrz i jest zarazem uzupełnieniem kompleksowej oferty obiektu, w którym można w jednym miejscu zrobić wygodne i komfortowe zakupy z sektora wyposażenia wnętrz.

Wodny Park Handlowy MARYWILSKA 44 obecnie jest skomercjalizowany w 88,42%. Wśród najemców są m.in. tak znane marki jak: PSB-Mrówka, JYSK, ABRA Meble, STOKKI HOME, JETA Łazienki oraz Park Trampolin JUMP ARENA, gdzie na miłośników sportu i rekreacji czekają: trampoliny, ścieżki akrobatyczne i wspinaczkowe, baseny z gąbkami, trampoliny akrobatyczne, poduchy powietrzne i wiele innych atrakcji.

Pierwsi najemcy Wodnego Parku Handlowego MARYWILSKA 44 otworzyli swoje sklepy pod koniec 2017 roku. Na początku tego roku swoją działalność w obiekcie zainaugurują: salon JETA Łazienki, sklep PSB-Mrówka, Grupy PSB, AT Oświetlenie, Good Labell oraz Outlet RTV i AGD .

Oficjalne otwarcie całego obiektu zaplanowane jest w marcu.

 

Wodny Park Handlowy MARYWILSKA 44 dysponuje całkowitą powierzchnią 12 tys. mkw., z czego prawie 11 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Do dyspozycji klientów jest ponad 4.500 miejsc parkingowych. Obiekt usytuowany jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Białołęce, w sąsiedztwie tętniącego życiem Centrum Handlowego Marywilska 44, w którym od 7 lat swoją działalność z sukcesem prowadzi ponad 1300 podmiotów gospodarczych. Centrum Handlowego MARYWILSKA 44, dziennie odwiedza średnio 9 tys., a w weekendy nawet do 45 tys. osób. W 2017 roku  średnio w skali miesiąca Centrum odwiedziło około 384 tys., klientów, co daje w skali roku prawie  5 mln klientów.

 

Właścicielem Wodnego Parku Handlowego MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce jest Marywilska 44 Sp. z o.o. Jest to spółka prężnie działająca na polskim rynku w sektorze zarządzania i wynajmu powierzchni komercyjnych, należąca do Grupy Kapitałowej JHM Development. W portfolio MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. znajduje się również powstałe w 2010 roku centrum handlowe MARYWILSKA 44.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI