Jutro o godz. 12:00 startuje impreza z okazji 9. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Na scenie wystąpią największe gwiazdy disco polo: Piękni i Młodzi, Palyboys, Power Play, Łobuzy oraz After Party.

Jubileuszowi towarzyszyć będą również promocje i rabaty w sklepach Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 oraz konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności, w których do wygrania będą darmowe zakupy – vouchery do zrealizowania w wybranych sklepach.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować najemcom Parku Handlowego MARYWILSKA 44, którzy ufundowali nagrody. Dziękujemy:

JETA – Park Handlowy MARYWILSKA 44

Salon łazienek JETA oferuje bardzo bogatą paletę produktów oraz rozwiązań do stworzenia wymarzonej łazienki. W asortymencie sklepu jest wszystko do kompleksowego wyposażenia łazienki. W sklepie znajdziecie Państwo produkty uznanych w świecie marek, takich jak: TUBĄDZIN, PARADYŻ, CERRAD, NOWA GALA, CERAMIKA GRES, CERSANIT czy OPOCZNO.

Park Trampolin JUMP ARENA – Park Handlowy MARYWILSKA 44

JUMP ARENA to centrum zabawy, sportu i rozrywki. Znajduje tu trampoliny, baseny z gąbkami, strefę gier interaktywnych oraz jedyne w Warszawie kokony wspinaczkowe. W JUMP ARENA istnieje możliwość wynajęcia sali do organizacji wyskokowych urodzin dla dziecka.

Papugarnia Carmen – Paru Handlowy MARYWILSKA 44

W PAPUGARNI CARMEN zgromadzonych jest kilkadziesiąt papug należących do 30 różnych gatunków. Na miejscu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o tych pięknych, tropikalnych ptakach, poznać ich zwyczaje oraz obserwować je z bardzo bliska. Papugi będzie też można karmić i robić sobie z nimi zdjęcia. W papugarni można też zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka oraz uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach i warsztatach edukacyjnych.

Dziękujemy również sklepom JYSK i ABRA MEBLE za pomoc w przygotowaniu scenografii podczas 9. urodzin CH MARYWILSKA 44.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI