Zapraszamy Cię do krainy dywanów! Dywany najlepszej jakości znajdziesz w salonie Dywanella. Salon ma w swojej ofercie dywany oraz chodniki dostępne w wielu wzorach i rozmiarach. Tutaj znajdziesz idealny dywan do pokoju dziecięcego, do salonu, przedpokoju,  sypialni, ale też swojej firmy. Dywanella sprzedaje dywany w całej Europie od 2004 roku także do klientów biznesowych, od Szwecji po Chorwację. Duże doświadczenie w procesie produkcji przekłada się na bieżące dostosowywanie oferty sprzedażowej pod oczekiwania klientów. Wybierając Dywanellę masz również pewność, że design jest zgodny z najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

Modele dostępne w salonie pasują nie tylko do wnętrz inspirowanych orientem. Dekoratorzy dowodzą, że bogato zdobione dywany z powodzeniem mogą przyozdobić przestrzenie urządzone w dowolnym stylu – przełamać surowość loftu, czy ascetyczne tło minimalistycznego apartamentu.
Urządzając salon, sypialnię lub pokój dziecięcy nie pomijajmy tak ważnego nośnika stylu, który jak z baśni kryje w sobie magiczną moc ozdabiania i ocieplania wystroju.

Zapraszamy do salonu z dywanami Dywanella w Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI