W nadchodzącym sezonie dywanowe trendy będą niezwykle różnorodne. Z jednej strony będziemy inspirować się harmonijną, pastelową naturą, z drugiej strony królować będą krzykliwe kolory i asymetryczne kształty. Moda w dywanach będzie też czerpać inspiracje z przeszłości. Nie ma więc wątpliwości, że niezależnie od tego, w jakim stylu urządzamy swoje wnętrze, bez problemu dopasujemy do niego dywan. Modny dywan na 2020 rok, zgodny z nadchodzącymi trendami znajdziecie w Dywanelli w Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

Najważniejszym trendem, który opanuje dywanową modę jest natura. Nie chodzi tylko o materiały, z jakich wykonane są dywany, ale przede wszystkim o spokojne wzory i stonowane kolory. Inspiracja naturą w duchu ekologicznym, to równie ważny element w tym trendzie.
Już od kilku sezonów furorę robią dywany przypominające malarskie arcydzieła, tak będzie i w tym sezonie. Awangardowe grafiki to niemijający trend od kilku sezonów.
W 2020 roku w dywanowej modzie z sentymentem będziemy wracać do przeszłości. Nie zabraknie geometrycznych motywów w mocnej kolorystyce rodem z lat 70. Na tym jednak podróż w czasie się nie kończy. Na salony wracają również dywany z orientalnymi motywami– dokładnie takie królowały w naszych domach w latach 90.

Szeroki wybór dywanów jaki oferuje Dywanella daje nam nieograniczone możliwości aranżacyjne.
Odpowiednio dobrany, zgodny z trendami, nie tylko podkreśli charakter wnętrza i jego niepowtarzalność, ale przede wszystkim będzie stanowił najważniejszy element wyposażenia pomieszczenia.

Zapraszamy do królestwa dywanów w Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44!

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI