Salon drzwi i podłogi Romax mieszczący się w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 posiada w swojej ofercie m. in drzwi przesuwne firmy PORTA. Główną zaletą drzwi przesuwnych jest oszczędność miejsca w domu lub mieszkaniu. Skrzydło drzwi porusza się koło linii ściany, nie musimy więc go otwierać, tak jak w przypadku drzwi standardowych. Dzięki temu przy projektowaniu wnętrza, możemy dowolnie zagospodarować dostępną powierzchnię, co jest kluczowe przede wszystkim w pomieszczeniach niewielkich. Kolejną zaletą, jest możliwość łatwego łączenia przyległych miejsc w jedną całość. Drzwi przesuwne mogą być bardzo szerokie lub wąskie i zamontowane od podłogi do sufitu.

Drzwi przesuwne PORTA – czy warto się na nie zdecydować?

Drzwi tego typu są rozwiązaniem we wnętrzach domu, czy też mieszkaniach, gdzie nie ma możliwości zastosowania drzwi uchylnych. Sprawdzą się również w niewielkiej przestrzeni typu garderoba. Cały system drzwi przesuwnych oparty jest o ościeżnicę PORTA SYSTEM, na którą składa się szyna z wózkami jezdnymi, osłona szyny oraz belka odbojowa. Osłona oraz belka odbojowa, zazwyczaj wykonane są z płyty wiórowej oraz MDF-u, do tego również obklejone są okładzinami w barwie zgodnej z propozycją ościeżnicy PORTA SYSTEM. Okleiny naturalne natomiast są wykończone lakierem półmatowym. Dzięki temu wykończenie drzwi pozostaje spójne z całością.

Wybierając drzwi PORTA w salonie Romax mamy pewność, że drzwi produkowane są jedynie przy zastosowaniu materiałów doskonałej jakości. Zapraszamy do sklepu i zapoznania się z pełną ofertą drzwi. Poniżej przedstawiamy możliwe aranżacje z drzwiami przesuwnymi oraz magazyn dobrych cen od Romax z obowiązującymi promocjami.

magazyn dobrych cen
POWRÓT DO AKTUALNOŚCI