Firma Romax już od ponad 20 lata zajmuje wiodącą pozycję na warszawskim i mazowieckim rynku wyposażenia łazienek, podłóg i drzwi. Dotychczas w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 mieliśmy okazję korzystać z oferty salonu doskonale wyposażonego w różnego rodzaju podłogi i drzwi. Jednak już końcem lipca mamy przyjemność zaprosić klientów Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 do drugiego salonu firmy Romax z łazienkami właśnie. Otwarcie planowane jest na 23 lipca w sobotę. Odwiedzając salon łazienek Romax w Parku Handlowym możecie być pewni, że spotkacie tam produkty najwyższej jakości o światowym wzornictwie.

Każda nawet najmniejsza łazienka może stać się stylowym i funkcjonalnym pokojem kąpielowym godnym ekskluzywnego SPA. Wystarczy, iż skorzystacie z porad ekspertów, którzy na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia wykonają w pełni funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie projekt łazienki, który idealnie wpisze się w wasze wnętrze. Jeśli macie już wizję swojej łazienki, to z całą pewnością znajdziecie tu wszystko, co pozwoli wam zamienić pomysły w wyjątkowe meble łazienkowe, wyszukane wyposażenie łazienki, solidny montaż oraz innowacyjne elementy wykończeniowe. W salonie dostępne będą armatury takich marek jak Omnires, Grohe, Excellent czy Radaway. Jeśli rozglądacie się za płytkami z pewnością docenicie estetyczną ceramikę od Tubądzin, Paradyż, Marazzi czy Azario.

Nieważne czy dysponujecie dużą łazienką w domu jednorodzinnym czy małą łazienką w bloku – profesjonalni doradcy pomogą wam ją urządzić w funkcjonalny i efektowny sposób!

Przed Wami sneak peek i pierwsze zdjęcia ekspozycji 😉 Zapraszamy do Parku Handlowego MARYWILSKA 44.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI