Jeśli marzysz o urządzeniu łazienki w stylu domowego SPA, wybierz się do JETA -salonu z wyposażeniem łazienek, który znajduje się w Parku Handlowym MARYWILSKA 44. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów w salonie łazienek JETA projektanci stworzą funkcjonalne wizualizacje Twojej wymarzonej łazienki. Oprócz bezpłatnego projektu dostaniesz tam płytki ceramiczne, kafle, gresy, terakotę i glazurę. Ponadto różnorodną armaturę sanitarną, toalety, kabiny prysznicowe czy wolnostojące wanny. Te ostatnie są ostatnio niezwykle popularne. Klienci decydują się też na prysznice z deszczownicą umieszczoną w suficie lub te z kaskadami służącymi do masażu. Takie nowoczesne rozwiązania wpływają na ogólny nastrój panujący w naszej łazience. Chwile relaksu każdego dnia, czy po prostu chwile dla siebie, to nieodłączny element szybkiego życia jakie prowadzimy.
Podobno podczas kąpieli w wannie najlepiej się relaksujemy. Odpoczywamy w niej zwykle nakładając maseczkę, czytając dobrą książkę, czy słuchając muzyki w blasku świec –
to według nas kwintesencja domowego SPA. Jeśli myślisz podobnie zapraszamy do  JETA .
Proponowane przez sklep materiały i armatura sanitarna, pomogą Ci w urządzeniu Własnego domowego SPA.
Planując swoją oazę spokoju postaw na naturalne materiały takie jak drewno i kamień, stonowaną kolorystykę szarości i bieli. Ciepłej atmosfery podczas kąpieli w zimowe wieczory, dodadzą naturalne kosmetyki i dyskretne oświetlenie. Na pewno w takiej łazience czeka Cię wiele chwil relaksu i odprężenia po stresującym dniu.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI