W JYSK rozpoczęła się właśnie długo oczekiwana wyprzedaż zestawów wypoczynkowych, ale i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującą gazetką. My również wypatrzyliśmy niej sporo wyjątkowych okazji, np. ponadczasowy składany zestaw z techorattanu i stali, w którego skład wchodzą stół i dwa krzesła – Bistro Vesti, który teraz jest tylko za 375 zł!

Wypatrzyliśmy także w mega promocji pastelowe skrzynki, które są zdecydowanym must have’em tego lata i…podróży! Wygodnie wrzucisz do nich małe jak i większe rzeczy, które podczas jazdy będą bezpieczne i na swoim miejscu.;) Pastelowy Kosz Milas – mniejszy jest za 6 zł większy za 11,50 zł. Niesamowicie niskie ceny prawda? My osobiście biegniemy po nie po pracy!

Wśród wyprzedażowych perełek znaleźliśmy również lustro z litego drewna Dianalung z aż 60% rabatem. Jego poprzednia cena to aż 329, a po rabacie kupicie go za 130 zł!

Dla tych, którzy wciąż pracują zdalnie też coś mamy. Niezwykle wygodny fotel biurowy Tjele po rabacie 47% jest teraz za 475 zł. Chyba nie musimy przekonywać jak ważne dla naszego kręgosłupa jest krzesło, na którym spędzamy często parę godzin pracując przy biurku? Fotel biurowy Tjele ma wygodne, szerokie siedzisko, oparcie i podłokietniki wyściełane skórką ekologiczną. Z podnośnikiem pneumatycznym i bezstopniową regulacją przechyłu. Bez promocji kosztuje 899 zł, więc warto się po niego wybrać już dziś.

Kolejnym atrakcyjnym wyprzedażowym kąskiem są żakardowe 100% bawełniane ręczniki Stidsvig. Kronborg of Denmark to marka słynąca z jakości oferowanych produktów. Ręczniki występują w różnych kolorach i obecnie kosztują 17,50 zł za sztukę zamiast 36,95 zł.
Serdecznie polecamy i zapraszamy do odwiedzenia JYSKParku Handlowym MARYWILSKA 44. 

Jednocześnie w dniach 24-26 czerwca przynosząc własną torbę otrzymasz dodatkowo aż 15% rabatu na wszystko co się w niej znajdzie. Rabat obowiązuje także na artykuły już w obniżonych cenach, więc okazja jest naprawdę wyjątkowa!

aktualna gazetka jysk
POWRÓT DO AKTUALNOŚCI