Zapraszamy do odwiedzenia salonu Decor India i zobaczenia najnowszej diamentowej kolekcji: „Diamond Collection, the black beauty”.
Nowa kolekcja charakteryzuje się wykończeniem elementów mebli stożkowatymi bryłami przypominającymi szlif diamentu. W kolekcji znajduje się duże łóżko, szafki nocne, komoda, konsola oraz szafa. Wszystko to wykonane z najwyższej jakości drewna o imponującym kolorze wpadającym w głęboką czerń. Kolonialnego stylu dodaje jakość wykonanych mebli i ich elegancka forma.

W showroomie dostępne są także indyjskie meble loftowe i industrialne. Idealnym przykładem stylu loftowego może być prezentowana poniżej antyczna komoda, w której można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Ręcznie wykonana komoda, do której budowy wykorzystano wysokiej klasy drewno teakowe pozyskiwane z drzew porastających lasy monsunowe, czeka na osobę wrażliwą na piękno. Swój niepowtarzalny wygląd zawdzięcza imponującym frontom pokrytym misternymi, wyrzeźbionymi w drewnie zdobieniami. Przyjdź i zakochaj się w indyjskim rzemiośle!

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI