Sklep Romax w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 posiada w swoim asortymencie duży wybór podłóg laminowanych, winylowych i naturalnych oraz
drzwi, farb i kamienia naturalnego. Sklep prowadzi sprzedaż w/w asortymentu z montażem oraz świadczy profesjonalne usługi w zakresie projektowania
wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Ofertę salonu ROMAX  w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 stanowią najlepsze panele podłogowe imitujące podłogę z drewna czyli panele laminowane, ale również panele drewniane typu deska barlinecka.

promocja produktów barlinek w salonie romax w parku handlowym marywilska 44

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 12 mln m2 rocznie. Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego.

Sprzedaż podłóg prowadzona jest do 60 krajów na 5 kontynentach. Znajdują one zastosowanie nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w obiektach użyteczności publicznej – biurach, hotelach, galeriach handlowych i sklepach, kinach, teatrach, muzeach itd.

salon romax posiada bogatą ofertę desek

Firma Barlinek przywiązuje dużą wagę do tego, aby stosowane technologie i gotowe wyroby firmy były ekologiczne i neutralne dla środowiska naturalnego. Dzięki stałej modernizacji zakładu oraz inwestycjom w nowoczesne technologie to jedno z najczystszych przedsiębiorstw tej branży w Polsce. Działania firmy Barlinek pokazują, że ochrona środowiska może być dla firm nie tylko narzuconym przez prawo poszczególnych krajów obowiązkiem, ale także ważnym elementem długookresowej strategii rozwoju.

romax marywilska 44deski marywilska
POWRÓT DO AKTUALNOŚCI