Mimo, iż do rozpoczęcia września pozostało jeszcze kilka dni, jako pierwsi chcemy Państwu pokazać najnowszy katalog produktowy od salonu z oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym AT Oświetlenie mieszczącym się w Parku Handlowym MARYWILSKA 44. Przedsiębiorstwo handlowe, które świętuje w tym roku 31 lat na rynku od lata dostarcza klientom lampy najwyższej jakości i świecące najpiękniejszym światłem ciepłego domu. W swojej ofercie salon posiada lampy do salonu, lampki nocne, do pokoju dziecięcego, do ogrodu, ale też poszukiwacze elektrycznych przewodów nie będą zawiedzeni. Sklep ma bogaty asortyment nie tylko oświetleniowy właśnie, ale także elektryczny. Znajdziecie tu Państwo m.in. gniazdka, wentylatory, przedłużacze, baterie. Dla młodzieży szkolnej, która wkrótce wróci do szkoły sklep przygotował specjalną ofertę na lampy biurkowe. Sprawdźmy jakie nowości pojawią się w AT Oświetlenie w nadchodzącym miesiącu.

Naszą uwagę przykuły lampy do salonu i jadalni, które swoją elegancją oraz kształtami pozwolą cieszyć się nadchodzącą jesienią.
Wyjątkowe lampy stworzą klimat zachodzącego Słońca i wprowadzą do wnętrza przytulność. Polecamy nieoczywistą lampę SOL, okazałą Moonlight oraz dekoracyjną Alemeria. Te trzy lampy wprawiają w zachwyt kiedy tylko się na nie spojrzy!

Najlepszym zaś wyborem dla nastolatka na biurko do nauki będą lampy Gala lub Blade, które charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność.

Do bardziej industrialnych wnętrz świetnie sprawdzi się lampa Helix lub minimalistyczne plafony. Nas urzekły te o nazwach: Jasper, Calipso oraz Tokyo.
Mamy także coś dla fanów nonszalancji. W salonie dostępna jest lampa stołowa z białym kloszem. TREND ALERT – bowiem to klasyka, na którą warto postawić tej jesieni! Zaskakuje niebanalną formą i prostotą wykonania. Podstawę tworzy bezbarwne szkło, natomiast klosz biała tkanina, która zachowuje subtelny charakter tej dekoracji. Lampa utrzymana jest w stylu minimalistycznym i doskonale odnajdzie się w nowoczesnych wnętrzach. Dostępna jest także w kolorze granatu. Polecamy!

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI