Jeśli szukasz pomysłu na wiosenne aranżacje i dodatki, które wniosą do twojego wnętrza kolory, energię oraz radość i będą świetnie się prezentować, ale też sprawdzą się w różnych wnętrzach – Park Handlowym MARYWILSKA 44, to miejsce, gdzie stworzysz wiosenną aranżację w prosty sposób.

Wiosenna metamorfoza to dobry pomysł na nowy wystrój wnętrz: jasne kolory, motywy w dodatkach do domu zaczerpnięte z natury oraz słoneczne promienie obudzą nasz dom z zimowego snu i wprowadzą do wnętrz radosny powiew wiosny. Podpowiadamy co zrobić, by wypełnić wystrój wnętrz wiosennym nastrojem.

Budzimy wiosnę we wnętrzu!

Zastanawiasz się zmienić wystrój na wiosenny? Nie wiesz jak wprowadzić wiosenną atmosferę za pomocą ozdób? Podpowiadamy jak w szybki i łatwy sposób tchnąć wiosnę w aranżację wnętrz:

  • Wraz z wiosną warto przeprowadzić małą metamorfozę wnętrz. Wymień obrazy lub niektóre oprawione fotografie itp. Zmień wystrój pozbywając się starego dywanu, postaw na nowe elementy dekoracji i turecki oryginalny dywan. Wprowadź do mieszkania elementy inspirowane najpiękniejszą porą roku, czyli wiosną.
    Znajdziesz je w Prestiżowym Domu i Dywanelli.
  • Ciemne pomieszczenie możesz łatwo doświetlić, nową wyjątkową witrażową lampą stojącą lub wieszając na ścianie vis-a-vis okna – lustro. Pamiętaj jednak o tym, żeby zawiesić je pod kątem, a nie płasko na ścianie (wystarczy, by jeden z boków odstawał 1-1,5 cm). Tafla lustra powinna być skierowana w stronę strefy, którą chcesz dodatkowo rozjaśnić. Piękne witrażowe, artystyczne lampy, które doświetlą Twoje wnętrze znajdziesz w salonie Dobry Sen. W nowo otwartym salonie zaopatrzysz się także w łózka z litego drewna, materace, stelaże, a wszystko to na wymiar. Lustra wybierzesz w JYSK.
  • Razem nie zmianą akcesoriów, warto także przemienić nieco swoje meble i tchnąć w nie wiosnę. Fronty drzwi i szuflad zgodnie z trendami powinny być jasne, ażurowe lub białe. Warto zadbać także o drewnianą podłogę. To najlepszy moment na jej konserwację. Modne meble znajdziesz w Galerii Dobrych Mebli, Prestiżowym Domu, a specjaliści z Romax podpowiedzą jak zadbać o podłogę.
  • Wiosna za oknem i w oknie? Jak to zrobić? W kilka minut możesz stworzyć nieszablonową wiosenną dekorację okien i wprowadzić do wnętrza fantazyjny klimat. Zawieś wiosenne zasłony w oknie. Wieczorem, by spotęgować oryginalny efekt, ustaw na parapecie lampion czy świeczki. Te produkty dostaniesz w Mrówce oraz w JYSK.
  • Przy wiosennej dekoracji mieszkania pamiętajmy, że kawałki barwnych tkanin mają ogromny potencjał. Przykrywajmy nimi sofy, fotele i stoły. Zmiana w detalach pomoże odmienić Twoje wnętrze także w łazience. Zajrzyj po wiosenne motywy na płytkach ceramicznych do salonu łazienkowego JETA lub po dodatki jak poduszki dekoracyjne do Mrówki.
  • Radosny akcent inspirowany wiosną na twoim stole? Nic prostszego! Wystarczą przezroczyste szklanki lub ceramiczne naczynia z nadrukiem. Sceneria na twoim stole będzie zmieniać się w zależności, czym napełnisz szkło. Efekt wiosennego stołu uzyskasz przy kolorowej zastawie oraz rozsypując płatki kwiatów na blacie. Produkty dostępne w Prestiżowym Domu praz Mrówce.
  • Wiosenny czas na zewnątrz spędzaj na rowerach elektrycznych z salonu PROROWERY.PL
  • Idealne stylówki na rower znajdziesz w outlecie Big Sale Shop