Serdecznie polecamy najnowszy numer magazynu Living Room, w którym znajdziecie Państwo publikację na temat Parku Handlowego MARYWILSKA 44. W artykule pt. „Sposoby na przytulną aranżację salonu. Gdzie kupić i jak wybrać niezbędne wyposażenie?” jest szereg praktycznych rad jak pomyślnie przeprowadzić metamorfozę salonu, aby był on nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim nastrojowy. Wystarczą odpowiednio dobrane meble, dopełniające całość detale oraz budujące nastrój dodatki, a także pomysł na połączenie wszystkich elementów w zgrabną całość.

Inspiracji bez wątpienia dostarczą Państwu wykorzystane w artykule zdjęcia, które powstały specjalnie na okoliczność tej publikacji. Przestrzeń została zaaranżowana z wyłącznym wykorzystaniem asortymentu ze sklepów Parku Handlowego MARYWILSKA 44. Wszystkie przedstawione produkty znajdziecie Państwo w ofercie naszych sklepów.

Magazyn Living Room dostępny jest m.in. w salonach prasowych Ruch, Empik, Garmond Press, InMedio i Relay. Zapraszamy do lektury!

Dwumiesięcznik Living Room to elegancki i nowoczesny magazyn poświęcony aranżacji wnętrz. Prezentuje piękne, oryginalne mieszkania, apartamenty, domy oraz przedmioty

dekoracyjne, które są doskonałą inspiracją dla ludzi ceniących piękno i styl. Living Room to znakomita propozycja dla tych, którzy poszukują niebanalnych pomysłów na urządzenie lub przearanżowanie własnego „miejsca na Ziemi”.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI