Salon A-T Oświetlenie, zlokalizowany w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44, powitał w sobotę swoich pierwszych klientów. Wnętrze sklepu charakteryzuje się nowoczesnym i wyrazistym designem, co doskonale oddaje charakter jego niebanalnej i konkurencyjnej oferty. W salonie znajdziemy wiele inspiracji i szerokie możliwości wyboru różnego rodzaju oświetlenia.

Sklep A-T Oświetlenie dzięki bogatemu asortymentowi gwarantuje udane zakupy i perfekcyjne oświetlenie każdego zakątka w domu. W ofercie znaleźć można duży wybór żyrandoli, plafonów i kinkietów, a także lamp sufitowych i podłogowych.

W salonie znajdziecie Państwo oświetlenie do domu i ogrodu najlepszych polskich producentów, takich jak SPOT Light, Lemir, Italux, czy Nowodvorski Lighting. Oferta obejmuje produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla wyjątkowo wymagających klientów przygotowano także szeroką gamę produktów luksusowych.

W salonie A-T Oświetlenie wygospodarowano miejsce na pokój pokazowy, w którym można sprawdzić jakość oświetlenia każdej wybranej lampy, znajdującej się w ofercie sklepu. Dodatkowo pracownicy sklepu w profesjonalny sposób doradzą, jaki rodzaj oświetlenia będzie najbardziej odpowiedni do poszczególnych pomieszczeń i wykonywanych w nich czynności.

Z okazji otwarcia przygotowano dla klientów liczne promocje i rabaty.

 

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI