JYSK GROUP ma swoje korzenie w Skandynawii. Pierwszy sklep otwarto w Danii w 1979 roku. Dziś JYSK GROUP obejmuje ponad 2500 sklepów oraz zatrudnia 20000 pracowników w 48 krajach. Ambicją JYSK GROUP jest oferowanie dobrej oferty dla każdego i obecność na każdym kontynencie. Właścicielem JYSK GROUP jest Lars Larsen, który jest również właścicielem sieci meblowych Bolia.com, IDEmøbler oraz ILVA – jak i wielu innych firm.

Lars Larsen, właściciel i założyciel duńskiej sieci Jysk ma ambicje podwojenia liczby swoich sklepów na świecie. Rok 2017 firma chce zamknąć liczbą 2500 placówek, a w przyszłości rozwinąć sieć na całym świecie do 5000 punktów handlowych.

W Polsce, gdzie sieć JYSK jest obecna od 17 lat posiada ponad 200 sklepów, otwierając rocznie ok. 12 nowych placówek. W najbliższym czasie uruchomione zostaną kolejne sklepy, w tym także w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

JYSK to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania. Celem jest oferować co tydzień nowe świetne oferty. Misją JYSK jest sprzedawanie artykułów dobrej jakości w niskiej cenie.

 

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI