W sobotę, 25 maja zapraszamy do Parku Handlowego MARYWILSKA 44 na pierwsze urodziny marketu remontowo-budowlanego PSB Mrówka. Z tej okazji przygotowano sklep Mrówka przygotowała dla swoich klientów urodzinową imprezę oraz atrakcyjne promocje.

W planie imprezy między innymi:

  • Rabat 15% na cały asortyment
  • Rabat do 30% na wybrane produkty
  • Pyszne jedzenie z grilla zaserwowane przez grillmasterów z Weber Polska oraz pokazy grillowe (godz. 10-15)
  • Moc atrakcji dla dzieci
  • Profesjonalne doradztwo produktowe
  • Pokazy instruktażowe
  • Prezent specjalny za największą kwotę na paragonie – do wyboru z puli nagród. Nagroda będzie rozdawana co godzinę!

Rabaty obowiązywać będą także w niedzielę 26 maja. Serdecznie zapraszamy!

***

PSB Mrówka to nowoczesny market samoobsługowy sektora „dom i ogród”, który posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt tysięcy pozycji asortymentowych potrzebnych do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji.

Ogromna przestrzeń sklepu PSB Mrówka w Parku Handlowym MARYWILSKA 44, licząca 2268 m2 pozwala na komfortowe zakupy w bardzo atrakcyjnych cenach. W sklepie znajdziecie Państwo kilka działów tematycznych związanych z aranżacją i wyposażeniem wnętrz. Wśród nich są m.in.: dział oświetlenie, dział dekoracje i wystrój wnętrz, dział ceramika sanitarna i wyposażenie łazienek, dział farby i akcesoria malarskie, dział stolarka drzwiowa, dział panele podłogowe i listwy. Nie brakuje też produktów niezbędnych do wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych oraz materiałów budowlanych, które pozwalają na zbudowanie domu w stanie surowym zamkniętym.

W okresie wiosenno-letnim na tyłach sklepu otwierana jest dodatkowa strefa sprzedaży kwiatów i roślin oraz artykułów i mebli ogrodowych.

 

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI