Nowoczesne wzornictwo, najlepsi projektanci z całego świata i artykuły wnętrzarskie w nieprzyzwoicie promocyjnych cenach. Wszystko to znajdziemy w sklepie marki Stokki Home, który zostanie otwarty w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44.

Salon STOKKI HOME swoją ekspozycję będzie miał na ponad 535 m2.

Meble w domu powinny być zarówno ładne, jak i funkcjonalne, dlatego warto zwrócić uwagę przede wszystkim na trwałość i wysoką jakość wyposażenia. Ciekawe wykończenie i piękne wzornictwo podkreślają charakter wnętrza, natomiast wysoka jakość gwarantuje komfortowe i ergonomiczne użytkowanie pomieszczenia. Całkowitego efektu dopełniają odpowiednio dopasowane oświetlenie i dodatki – lampy dostarczą niezbędne światło i staną się pewnego rodzaju iluminacją. Nie można też zapomnieć o dodatkach dekoracyjnych i tkaninach, które urozmaicają wystrój mieszkania oraz wpływają na panującą w nim atmosferę. Dzięki ich zastosowaniu możemy umiejętnie sterować aranżacją wnętrza, dodając mu niepowtarzalnego wyrazu.

Stokki Home to salon z wyposażeniem wnętrz oferujący unikatowe produkty nawet do 70proc. taniej od regularnej ceny. Marka powstała z myślą o miłośnikach nowoczesnego designu, dla których ważna jest jakość w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo dobrze przemyślane i miłe dla oka aranżacje sklepu pobudzają kreatywność i inspirują do tworzenia oryginalnych wnętrz.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI